POZAP – Poznań o zamówieniach publicznych

Pod patronatem Urzędu Zamówień Publicznych, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, na Stadionie Miejskim w Poznaniu odbyła się pierwsza edycja kongresu POZAP – Poznań o zamówieniach publicznych. Wydarzenie współorganizował portal przetargowa.pl wspólnie z miastem Poznań.

Uczestnicy spotkania dyskutowali o najważniejszych zagadnieniach dotyczących funkcjonowania rynku zamówień publicznych z perspektywy zarówno zamawiających, jak i wykonawców.

W wydarzeniu w roli gościa specjalnego udział wziął Hubert Nowak, Prezes UZP. W trakcie panelu „Jedyną stałą jest zmiana, czyli kierunek rozwoju rynku zamówień publicznych” Prezes Urzędu odpowiadał na pytania dotyczące m.in. elektronizacji zamówień publicznych, komentarza do nowego Pzp autorstwa specjalistów z UZP, a także planów dotyczących dalszej aktywności Urzędu.

Nagranie całości wydarzenia dostępne jest pod tym linkiem - https://www.youtube.com/watch?v=AcO0ne2wfBM. Rozmowa z Hubertem Nowakiem, Prezesem UZP rozpoczyna się ok. 5:43:00. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia całości materiału!

Przejdź do góry strony