Wsparcie MŚP w zakresie zamówień publicznych – UZP w projekcie „Prawo do przedsiębiorczości”

Urząd Zamówień Publicznych aktywnie uczestniczy w projekcie „Prawo do przedsiębiorczości”, mającym na celu wsparcie przedsiębiorców z sektora MŚP.

We wrześniu i październiku w ramach projektu organizowane są spotkania na terenie całej Polski, podczas których mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą pozyskać wiedzę o nowych rozwiązaniach, w tym w zakresie zamówień publicznych, ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. Kierunki działań podejmowanych przez Urząd Zamówień Publicznych z myślą o przedsiębiorcach to odformalizowanie postępowań i ułatwienia proceduralne, które wpłyną na zwiększenie udziału sektora MŚP w rynku zamówień publicznych oraz podniesienie poziomu zainteresowania tych przedsiębiorców przetargami.

W spotkaniach w ramach projektu biorą udział przedstawiciele UZP z Prezes Małgorzatą Stręciwilk na czele oraz Wiceprezes Barbarą Loba i Wiceprezesem Hubertem Nowakiem.

Konferencjom towarzyszy strefa informacyjna, w ramach której do dyspozycji przedsiębiorców  pozostają również eksperci z Urzędu Zamówień Publicznych.

Zachęcamy do udziału w tych bezpłatnych wydarzeniach.

Zarejestruj się na konferencję w swojej okolicy.


Kalendarz spotkań z udziałem przedstawicieli Urzędu Zamówień Publicznych:

14 września 2018 r. Lublin / udział - Wiceprezes Barbara Loba / stoisko eksperckie UZP

18 września 2018 r. Warszawa / udział -  Prezes Hubert Nowak / prelekcja przedstawiciela Departamentu Prawnego UZP / stoisko eksperckie UZP

25 września 2018 r. Żyrardów / udział  - Wiceprezes Hubert Nowak / stoisko eksperckie UZP

26 września 2018 r. Wyszków / udział -  Wiceprezes Barbara Loba

10 października 2018 r. Radom / udział  - Wiceprezes Barbara Loba

11 października 2018 r. Łódź / udział  - Wiceprezes Barbara Loba

16 października 2018 r. Kędzierzyn-Koźle / udział  - Wiceprezes Barbara Loba


Projekt „Prawo do przedsiębiorczości” realizowany wspólnie przez: Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Finansów, Bank Gospodarstwa Krajowego, Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A., Urząd Dozoru Technicznego oraz Urząd Zamówień Publicznych.


Przejdź do góry strony