Katarzyna Alicja Skwierczyńska

Katarzyna Skwierczynska Menedżer z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w obszarze optymalizacji procesów, ich analizy, zarządzania przedsiębiorstwem i reorganizacji procesów oraz poprawy efektywności realizowanych zamówień. Niejednokrotnie reprezentowała Zamawiającego przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Odpowiadała za realizację postępowania restrukturyzacyjnego, które zostały rozliczone i zatwierdzone przez Komisję Europejską.

Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując zarówno z kancelariami adwokackimi, jak i radcowskimi, prowadząc własną kancelarię prawną, jak również w spółkach z zaangażowaniem kapitałowym skarbu państwa w branży transportowej.

Posiada doświadczenie z pracy w zespołach eksperckich zajmujących się analizą oraz zmianami prawnymi w zakresie zamówień publicznych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz m.in. studiów z zakresu zamówień publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów ukończyła program Executive MBA, uzyskując tytuł Master of business administration. Ukończyła studia podyplomowe z mediacji sądowych i pozasądowych w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, uzyskując uprawnienia mediatora.

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i centralizacji obszaru zakupów, optymalizacji procesów zakupowych, a także przygotowywaniu strategii zarządzania kategoriami oraz tworzeniem strategii zakupowych dla poszczególnych kategorii asortymentowych, także w spółkach z zaangażowaniem kapitałowym skarbu państwa. Przeprowadziła z sukcesem szereg postępowań doprowadzając do wdrożenia systemów informatycznych, które  pozwalają zoptymalizować i zwiększyć efektywność procesów zachodzących w m.in. dziedzinie finansów, zarządzania kadrami, zarządzania środkami trwałymi, nieruchomościami, jak również umożliwiają efektywne zarządzanie spółek czy też instytucji państwowych. Odpowiadała również za postępowania scalające dotychczasowe, rozproszone zasoby IT dzięki którym podniesiono poziom bezpieczeństwa danych i niezawodność środowiska IT tworząc Centrum Przetwarzania Danych.

Przejdź do góry strony