Bezpłatne szkolenia z eKatalogów!

Uprzejmie informujemy, iż w celu ułatwienia i zachęcenia do korzystania z bezpłatnej internetowej platformy zakupowej eKatalogi Urząd Zamówień Publicznych oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość udziału w nieodpłatnych szkoleniach dotyczących funkcjonalności tego narzędzia. Szkolenia, których realizacja rozpocznie się od września 2017 r.,  mogą być prowadzone w formie webinarów lub warsztatów dla grup co najmniej 10 uczestników z jednej lub kilku instytucji. Istnieje możliwość aby szkolenia odbywały się poza Warszawą.

Podczas szkoleń eksperci z UZP zaprezentują zasady korzystania z Platformy oraz szczegóły dotyczące jej  działania. Terminy i miejsca wydarzeń zależne będą od przekazanych do UZP zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału we wskazanych przedsięwzięciach na adres malgorzata.przewalska@uzp.gov.pl. Dodatkowych informacji udziela Pani Małgorzata Przewalska, tel. 22 458 78 75.

Serdecznie zachęcamy do udziału w inicjatywie Urzędu Zamówień Publicznych i zapraszamy na Platformę www.ekatalogi.uzp.gov.pl