Videochat dla przedsiębiorców – Prawo zamówień publicznych

Zapraszamy Państwa do udziału w videochacie dotyczącym Prawa zamówień publicznych, który odbędzie się 21 czerwca o godz. 12:00 za pośrednictwem platformy Teams. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodzonego przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii Dnia Przedsiębiorcy, który przypada 21 czerwca.

Od ponad półtora roku obowiązuje nowe Prawo zamówień publicznych. Pierwsze miesiące to zawsze okres intensywnej nauki i zadawania pytań dotyczących nowej regulacji. Na dużą część z nich odpowiedź znajdziecie Państwo w Komentarzu dostępnym na naszej stronie www, a także w sekcji Interpretacje, gdzie obok opinii znajduje się blisko ok.200 pytań i odpowiedzi na rozmaite  zagadnienia związane z funkcjonowaniem Prawa zamówień publicznych.

Mając na uwadze ogromną rolę przedsiębiorców w budowaniu konkurencyjnego rynku zamówień publicznych, zapraszamy serdecznie do udziału w videochacie, który w całości poświęcony będzie regulacjom Pzp. Videochat odbędzie się we wtorek, 21 czerwca o godz. 12:00. W trakcie spotkania, przedstawiciele Urzędu na żywo odpowiedzą na zadane pytania.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres michal.trybusz@uzp.gov.pl do poniedziałku, 20 czerwca. We wtorek rano przekażemy link do spotkania. Videochat dedykowany jest tylko przedsiębiorcom, stąd też zgłoszenia od kancelarii prawnych, konsultantów oraz przedstawicieli administracji nie będą uwzględniane.

Przejdź do góry strony