Co sądzicie o narzędziach elektronicznych? - Wyniki ankiety

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wynikami badania satysfakcji użytkowników narzędzi wspierających proces elektronizacji zamówień.

W ankiecie otrzymaliśmy łącznie 854 odpowiedzi od zamawiających i wykonawców. Dziękujemy za poświęcony czas i niezwykle cenne spostrzeżenia przekazane w odpowiedziach. Zostaną one wykorzystane w toku dalszego rozwoju narzędzi elektronicznych.

Przekazujemy dzisiaj materiały podsumowujące obie ankiety. W wybranych wnioskach z analizy zwracamy uwagę m.in. na aspekty podkreślane przez respondentów, a co do których przygotowywana Platforma e-Zamówienia wprowadza istotne zmiany. Chcemy, aby wyniki ankiety stały się również inspiracją dla innych uczestników rynku, którzy projektują elektroniczne narzędzia udostępniane zamawiającym i wykonawcom oraz zamawiającym, którzy sami budują swoje elektroniczne narzędzia zakupowe.

Wyniki ankiety dla Zamawiających

Wyniki ankiety dla Wykonawców

***

Przypominamy również o trwającej ankiecie dot. profesjonalizacji kadr w zamówieniach publicznych. Na odpowiedzi czekamy do 28 lutego, a więcej szczegółów oraz linki do ankiet znaleźć można tutaj.

Przejdź do góry strony