Dzisiejsza
Wokanda na dzień 19.04.2024
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 402
Godzina: 09:30
Sygn. akt: 1110/24
Odwołujący: Firma Usługowa "JiR" S.C. A. Piekarczyk, D. Nazaruk - Przebieczany
Zamawiający: Województwo Małopolskie - Kraków
Sala rozpraw: 402
Godzina: 13:00
Sygn. akt: 1163/24
Odwołujący: Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. - Warszawa
Zamawiający: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu - Inowrocław
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 405
Godzina: 09:40
Sygn. akt: 1082/24
Odwołujący: Mostostal Kielce S.A. - Kielce
Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu - Poznań
Sala rozpraw: 405
Godzina: 10:00
Sygn. akt: 1130/24
Odwołujący: ERBUD INTERNATIONAL Sp. z o.o. - Jasionka
Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie - Rzeszów
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 405
Godzina: 12:30
Sygn. akt: 1126/24
Odwołujący: Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych Jacek Wieczorek - Bytom
Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach - Gliwice
Sala rozpraw: 405
Godzina: 13:00
Sygn. akt: 1156/24
Odwołujący: POLREGIO S.A. - Warszawa
Zamawiający: Województwo Podlaskie - Białystok
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 406
Godzina: 08:45
Sygn. akt: 1113/24
Odwołujący: Inwest Lim Sp. z o.o. Sp. K. - Wysogotowo
Zamawiający: Szpital Miejski im. Franciszka Raszei - Poznań
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 406
Godzina: 09:40
Sygn. akt: 1075/24
Odwołujący: MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn
Zamawiający: 2 Regionalna Baza Logistyczna - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 406
Godzina: 12:00
Sygn. akt: 1085/24
Odwołujący: PreZero Service Wschód Sp. z o.o. - Radom
Zamawiający: Gmina Głusk - Dominów
Sala rozpraw: 406
Godzina: 13:00
Sygn. akt: 1115/24
Odwołujący: Mega System Piotr Dębski - Radzyń Podlaski
Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Krakowie - Kraków
Sala rozpraw: 407
Godzina: 10:00
Sygn. akt: 1127/24
Odwołujący: Segi-Eko Sp. z o.o. - Leszno Górne
Zamawiający: Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej "Trans-Net" S.A. - Police
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 407
Godzina: 15:00
Sygn. akt: 1097/24
Odwołujący: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "PIOMAR" Sp. z o.o. - Brzeg
Zamawiający: "PKP Intercity" S.A. - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 408
Godzina: 09:30
Sygn. akt: 1091/24
Odwołujący: Budimex S.A. - Warszawa
Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury - Szczecin
Sala rozpraw: 408
Godzina: 10:00
Sygn. akt: 1014/24
Odwołujący: Konsorcjum: KOBYLARNIA S.A., MIRBUD S.A. - Brzoza
Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 409
Godzina: 08:45
Sygn. akt: 1114/24
Odwołujący: Almax-Dystrybucja Sp. z o.o. - Jastków
Zamawiający: Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 409
Godzina: 09:30
Sygn. akt: 1054/24
Odwołujący: Adastra s.r.o. - Bratysława
Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego - Warszawa
Sala rozpraw: 409
Godzina: 11:00
Sygn. akt: 1112/24
Odwołujący: Trakcja S.A. - Warszawa
Zamawiający: Województwo Kujawsko-Pomorskie - Toruń
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 410
Godzina: 09:30
Sygn. akt: 1066/24
Odwołujący: Konsorcjum: BIOMASTER ANDRZEJ MASTERNAK, COROL Sp. z o. o. - Zielona Góra
Zamawiający: Gmina Kotla - Kotla
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 410
Godzina: 09:45
Sygn. akt: 1109/24
Odwołujący: Zab-Bud Sp. z o.o. - Warszawa
Zamawiający: Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - Łódź
Sala rozpraw: 410
Godzina: 10:00
Sygn. akt: 1144/24
Odwołujący: Orange Polska S.A. - Warszawa
Zamawiający: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 410
Godzina: 12:30
Sygn. akt: 1103/24
Odwołujący: MBA System Sp. z o.o. - Warszawa
Zamawiający: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 411
Godzina: 12:30
Sygn. akt: 1096/24
Odwołujący: KONE sp. z o.o. - Warszawa
Zamawiający: Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - Poznań
Sala rozpraw: 430
Godzina: 10:00
Sygn. akt: 1116/24
Odwołujący: Przedsiębiorstwo Budowlane "KOBUD" Sp. z o.o. - Środa Śląska
Zamawiający: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie - Głogów
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 430
Godzina: 12:30
Sygn. akt: 1063/24
Odwołujący: Budimex S.A. - Warszawa
Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Warszawa
Sala rozpraw: 431
Godzina: 09:30
Sygn. akt: 1132/24
Odwołujący: MGGP S.A. - Tarnów
Zamawiający: Powiat Ostrowski - Ostrów Wielkopolski
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 431
Godzina: 12:30
Sygn. akt: 985/24
Odwołujący: Fabryka Marketingu Sp. z o.o. - Warszawa
Zamawiający: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - Warszawa
Ogłoszenie orzeczenia
Sala rozpraw: 431
Godzina: 12:30
Sygn. akt: 1001/24
Odwołujący: Konsorcjum: APLAN MEDIA sp. z o.o., Euvic Media sp. z o.o. - Łódź
Zamawiający: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej - Warszawa