Informacja dotycząca egzaminu pisemnego dla kandydatów dopuszczonych do udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym na członków Krajowej Izby Odwoławczej

Uprzejmie informujemy, iż egzamin pisemny dla kandydatów na członków Krajowej Izby Odwoławczej, którzy uchwałą komisji kwalifikacyjnej zostali dopuszczeni do udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym, odbędzie się w dniu 10 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 15.00 w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza, przy ul. Postępu 17A w Warszawie (w tym samym budynku mieści się siedziba Urzędu Zamówień Publicznych).

Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości.

Odzienie wierzchnie i torby zostaną zdeponowane w szatni, a na salę egzaminacyjną będzie można zabrać ze sobą przybory do pisania i dokument tożsamości.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie – rejestracja kandydatów rozpocznie się od godziny 14.15.

Poniżej przedstawiamy kilka możliwości dojazdu na miejsce egzaminu komunikacją miejską:

  1. z Dworca Centralnego PKP do przystanku „Postępu” – linia autobusowa nr 504,
  2. z Metra Centrum:
  • dojazd metrem do Metra Wierzbno – następnie linia autobusowa nr Z-1 do przystanku „Postępu”,
  • dojazd metrem do Metra Wierzbno – następnie linia tramwajowa nr 31 do przystanku „Rzymowskiego”,
  • dojazd metrem do Metra Wilanowska – następnie linia autobusowa nr 218 do przystanku „Rzymowskiego”,
  • dojazd metrem do Metra Służew – następnie linia autobusowa nr 189 do przystanku „Postępu”.

Poniżej przedstawiamy także mapkę dojazdu do Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza własnym samochodem. Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z parkingu podziemnego centrum konferencyjnego na poziomie -1 budynku, ewentualnie na poziomie -2 oraz -3. W dniu egzaminu koszt parkingu, po uprzednim zeskanowaniu biletu parkingowego w recepcji Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, wynosi 2 zł/h. Opłatę uiszcza się w kasach automatycznych na parkingu.

Kontakt

Krajowa Izba Odwoławcza

ul.Postępu 17A
02-676 Warszawa

Sekretariat: (22) 458 78 01
Faks: (22) 458 78 00