Społeczne zamówienia publiczne - Szkolenia - 9 i 16.09.2019 r.

Zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu społecznych zamówień publicznych, poświęconych uwzględnianiu kwestii dostępności dla osób niepełnosprawnych w architekturze.

Celem tegorocznych szkoleń jest zwiększenie wiedzy uczestników na temat możliwości uwzględniania aspektów społecznych w zamówieniach publicznych, w tym przede wszystkich uwzględniania wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania dla wszystkich w opisie przedmiotu zamówienia.

Szkolenia skierowane są do przedstawicieli wszystkich instytucji zamawiających oraz organów kontrolnych. W każdym z nich weźmie udział 40 osób.

Szkolenia odbędą się w dniach 9 i 16 września br. w Centrum Konferencyjnym AS-BUD w Warszawie (budynek Central Tower, Al. Jerozolimskie 81, 15 piętro).

Zgłoszenia na wybrany termin należy dokonać za pomocą poniższych formularzy rejestracyjnych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, z każdej jednostki akceptowane będzie jedno zgłoszenie. W przypadku zgłoszenia większej liczby reprezentantów, o udziale w szkoleniu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Pozostałe osoby zostaną wpisane na listę rezerwową.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie drogą elektroniczną.

Formularz rejestracyjny – termin 9.09.

Formularz rejestracyjny – termin 16.09.

Program szkoleń

Telefon kontaktowy do organizatorów: (22) 458 77 72

Pliki

Przejdź do góry strony