GovTech Polska rekrutuje sektor publiczny

Trwa nabór zgłoszeń do II Edycji programu GovTech Polska. Można zgłaszać pomysły na zamówienia, które mogą być realizowane w procedurze konkursowej.

Konkurs to tryb udzielenia zamówienia, który umożliwia otwarcie się na nowatorskie pomysły, zwiększenie konkurencyjności oraz promowanie zamówień publicznych jako atrakcyjnych dla szerokiego wachlarza podmiotów.

Pomysły na zamówienia w procedurze konkursowej (wyzwania GovTech) zgłaszać może każda jednostka, niezalenie od swojej wielkości, lokalizacji czy sektora, do jakiego należy.

W ramach naboru do II Edycji programu GovTech zainteresowane instytucje wypełniają krótki formularz. Termin wypełnienia formularza: do 28 lutego godz. 23:59. Następnie przedstawiciele GovTech Polska skontaktują się ze zgłaszającym w celu opracowania dalszych kroków.

Z każdą z instytucji uczestniczących w programie GovTech Polska pracuje indywidualnie i tworzy plan działania, pomagając w całym procesie: od dostarczania wzorców wszystkich niezbędnych dokumentów przez promocję wśród grup docelowych po wsparcie techniczne.

Zachęcamy do udziału w programie. To świetna okazja, by promować nie tylko innowacyjne technologie, ale także sam proces ich zamawiania.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­__________________________________________________________________________

Program GovTech Polska jest organizowany pod patronatem Prezesa Rady Ministrów. Ma on na celu usprawnienie pozyskiwania przez sektor publiczny nowoczesnych technologii poprzez zaangażowanie w zamówienia publiczne Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Ramy organizacyjne modelu GovTech Polska zostały określone w opracowanych wspólnie przez Program i UZP „Dobrych Praktykach”.

W kończącej się właśnie I Edycji, w każdym z pięciu postępowań wzięło udział średnio 50 wykonawców, którzy złożyli ponad 20 prac. Finaliści kończą właśnie opracowywanie prototypów, a już niedługo Zamawiający otrzymają gotowe rozwiązania.

Czym są wyzwania GovTech

Konkurs GovTech - informacje

Konkurs GovTech - schemat graficzny

Dobre Praktyki w zakresie pozyskiwania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procedurze konkursowej

Dobre praktyki w zakresie pozyskiwania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procedurze konkursowej - wersja angielska

GovTech II Edycja schemat graficzny

Pliki

Przejdź do góry strony