Nowe nabory na Platformie eKatalogi dla branży IT oraz usług naprawczych

Firmy z branży IT uzyskały możliwość prezentacji szerokiej gamy usług i produktów. Przedsiębiorcy mogą oferować: pakiety oprogramowania dla Internetu oraz kopii zapasowych i odzyskiwania, ekrany i konsole komputerowe, nośniki do przechowywania danych, myszki i klawiatury, części i wyroby komputerowe takie jak płyty główne, karty komputerowe, matryce i kasety do zapisywania danych, komputery osobiste, oraz usługi - archiwizacji komputerowej i konwersji katalogów, internetowe, doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego, audytu i testowania oraz w zakresie sieci komputerowych.

Kolejną kategorią pozwalającą oferować nowe usługi jest branża napraw i konserwacji. W ramach tego naboru można zamieszczać usługi dotyczące: elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych, centralnego ogrzewania, układów chłodzących, podnośników, wind, obiektów użyteczności społecznej.

Umożliwienie prezentowania nowych usług na Platformie eKatalogi to odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez Wykonawców. W celu ułatwienia procesu zamieszczania ofert przygotowano Instrukcję wypełnienia karty usługi, dostępną na platformie w dziale „Dokumenty” - https://www.ekatalogi.uzp.gov.pl/ecat/um/default#/ad/staticDocuments

W razie pytań dotyczących eKatalogów można kontaktować się z infolinią pod nr. telefonu
+48 (22) 30 74 306, w dni powszednie w godzinach 8.30-15.30, przez chat dostępny po zalogowaniu oraz przez formularz kontaktowy w zakładce „skontaktuj się z helpdeskiem”.

Więcej informacji - https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/projekty/projekt-ekatalogi