MiniPortal i eKatalogi na seminarium dotyczącym elektronizacji zamówień publicznych

Przedstawiciele Urzędu Zamówień Publicznych wezmą aktywny udział w seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”, dotyczącym Elektronizacji zamówień publicznych w Polsce oraz RODO w zamówieniach publicznych, które odbędzie się 13 listopada 2018 r. w Warszawie.

Przedsięwzięcie organizowane jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Projektu Enterprise Europe Network – Central Poland, współfinansowanego przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) na podstawie umowy o udzielenie dotacji nr 649259 – EEN-CP oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii ze środków budżetu państwa.

Podczas seminarium zaprezentowany zostanie miniPortal – narzędzie umożliwiające elektroniczną komunikację między zamawiającym i wykonawcami, w szczególności elektroniczne składanie ofert, oświadczeń i wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w zgodzie z wymogami dyrektyw UE. Uczestnicy będą też mieli okazję zapoznać się z zasadami działania i korzyściami wynikającymi ze stosowania Elektronicznej Platformy Katalogów Produktów eKatalogi.

W imieniu Organizatora przekazujemy, iż w związku z dużym zainteresowaniem przedsięwzięciem, nie ma już wolnych miejsc na seminarium. Jednocześnie informujemy, iż będzie dostępna transmisja on-line na żywo.

Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora wydarzenia.

Program seminarium

Przejdź do góry strony